RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex B224-44 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex B224-44 1/4 Mf to 1/4 M P Connector OEM Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | B224-44 |
| Manufacturer Part # | B224-44 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex B224-44 Connector 1/4 Mf X 1/4 M P Bras