FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B2104702C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B2104702C 0.6 Inch Diaphragm Cover with Scale Guides
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2104702C |
| Manufacturer Part # | B2104702C |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2104702C Tk Cov Dmpr W/clvs Sg S Pin