RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B2101505-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B2101505-C 5 Inch Cover Assembly - for Fryers and Cooking Units
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2101505-C |
| Manufacturer Part # | B2101505-C |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2101505-C Tk Cov Assy Se14/se14t
