RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B2101503-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B2101503-C 15 Inch OEM Cover for Pitco Dg14 Fryers Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2101503-C |
| Manufacturer Part # | B2101503-C |
| Height | 1.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2101503-C Dg14t Assy Dg14 Tk Cover

