- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie B204272 10 inch Conveyor Belt Wire Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B204272 |
| Manufacturer Part # | B204272 |
| Height | 3.55" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B204272 Belt Wire Conveyor 10.5x25
