RestaurantSupply.com is your trusted source for Belshaw cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw B200911 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw B200911 5 Inch Control Speed Potentiometer for Holman Ovens
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B200911 |
| Manufacturer Part # | B200911 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B200911 Speed Control Potentiometer, Holman, Oven Mm14 Qm14, Toaster 418hx
