Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster B157AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster B157AL 12 Inch Terminal Block 240v 3 Phase Electric OEM Durable
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | B157AL |
| Manufacturer Part # | B157AL |
| Height | 6.5" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 8.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster B157AL Terminal Block 240v/3ph Me10/g