RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B1405000 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B1405000 2.55 Inch Hose Sleeving with Chemical Resistance
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B1405000 |
| Manufacturer Part # | B1405000 |
| Height | 1" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B1405000 Fltr Hose Sleeving Fm