Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B1384202 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B1384202 35.625 Inch Stainless Steel Cutting Board with Durable Design
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B1384202 |
| Manufacturer Part # | B1384202 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B1384202 F/p Ctng Bd 35.625 X 8 Ag24x36