RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund bottle service supplies.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund B136M bottle service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund B136M 3.85 Inch OEM Bushing Mod Hole Plug P/n P32
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | B136M |
| Manufacturer Part # | B136M |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund B136M Bushing Mod Hole Plug P/n P32
