RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B1343200 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B1343200 2.25 Inch Valve Handle Modified 3/8 for Commercial Use
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B1343200 |
| Manufacturer Part # | B1343200 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B1343200 Vlv Hdl Modified 3/8 Va Lve
