RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B13311-00-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B13311-00-C 1 Inch ID Water Hose 14 Feet Length Gas Durable
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B13311-00-C |
| Manufacturer Part # | B13311-00-C |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 14.05" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B13311-00-C Hose Wtr 1id X 14 Lng G Pc14
