- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster B128AL 3.3 Inch Holder Snap Starter Stainless Steel with OEM Design
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | B128AL |
| Manufacturer Part # | B128AL |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 6.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster B128AL Holder Snap Starter Gb