Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B12540-00-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B12540-00-C Pilot Burner Electrode Assembly for Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B12540-00-C |
| Manufacturer Part # | B12540-00-C |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B12540-00-C Pilot Bnr/electrode Assy .
