Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B12323-00-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B12323-00-C 13 Inch Insulation Assembly - Commercial Deep Fryer
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B12323-00-C |
| Manufacturer Part # | B12323-00-C |
| Height | 0.7" |
| Width | 12.95" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B12323-00-C Fl Insuln Assy Mx 14