RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B12185-00 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B12185-00 12 Inch Flame Retardant Insulation Blanket
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B12185-00 |
| Manufacturer Part # | B12185-00 |
| Height | 0.3" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B12185-00 Fl Fr Insuln 12 Mx