Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund B121-3 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund B121-3 1 Inch Bushing for Edlund Can Opener # 2 with Stainless Steel
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | B121-3 |
| Manufacturer Part # | B121-3 |
| Height | 0.38" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund B121-3 Bushing, Edlund Can Opener # 2
