Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints B117CAP25 3.25 Inch 25 Uf Capacitor for B117 with Durable Aluminum
Item:
#1444020
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B117CAP25 |
| Manufacturer Part # | B117CAP25 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints B117CAP25 3.25 Inch 25 Uf Capacitor for B117 with Durable Aluminum
$215.49
Unit price
/
Unavailable
