Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B1100501 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B1100501 15 5/8 Inch Hanger Basket Retro Kit with Mounting Hardware
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B1100501 |
| Manufacturer Part # | B1100501 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B1100501 Length 15 5/8", 397 Mm, Includes Mounting Hardware
