RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air B101109 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air B101109 66 Inch 3 Tier Saw Blade with Durable Construction Pack Of 4
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | B101109 |
| Manufacturer Part # | B101109 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air B101109 Saw Blade 66" .022 5/8 3t Pack Of 4