Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa B0604424 2.25 Inch Wheel Door Top for Commercial Refrigeration
Item:
#1444232
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | B0604424 |
| Manufacturer Part # | B0604424 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa B0604424 2.25 Inch Wheel Door Top for Commercial Refrigeration
$21.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa B0604424 Wheel Door Top
