RestaurantSupply.com is your trusted source for Atosa cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Atosa dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Atosa B0604421 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Atosa B0604421 5.75 Inch Locking Caster with M14 Stem and Brake
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | B0604421 |
| Manufacturer Part # | B0604421 |
| Height | 3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atosa B0604421 Caster 4 W Brake M14 Stem
