Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints B02A-415 1.35 Inch Stationary Bar Assembly Corrosion-Resistant Metal
Item:
#1491165
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | B02A-415 |
| Manufacturer Part # | B02A-415 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints B02A-415 1.35 Inch Stationary Bar Assembly Corrosion-Resistant Metal
$11.02
Unit price
/
Unavailable