Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B-6806.99X24 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints B-6806.99X24 24 Inch Grab Bar Straight Preened Grip Stainless Steel
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-6806.99X24 |
| Manufacturer Part # | B-6806.99X24 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-6806.99X24 Material Stainless Steel, Length 24", 610 Mm, Outer Diameter 1 1/2", 38 Mm