Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints B-6806-48 48 Inch Straight Grab Bar Stainless Steel - Available
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-6806-48 |
| Manufacturer Part # | B-6806-48 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 48" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-6806-48 48 In Straight Grab Bar