Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B-6806-18 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints B-6806-18 3.25Inch Straight Grab Bar Stainless Steel - 18 Inch
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-6806-18 |
| Manufacturer Part # | B-6806-18 |
| Height | 2" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 1.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-6806-18 Grab Bar 18inl Straight