Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints B-6806-12 12 Inch Grab Bar Straight Stainless Steel - Functional
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-6806-12 |
| Manufacturer Part # | B-6806-12 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-6806-12 Grab Bar 12inl Straight