FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other equipment stands and filler tables.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B-3961 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints B-3961 16 Inch Conv Paper Towel with Waste Receptacle Stainless Steel
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-3961 |
| Manufacturer Part # | B-3961 |
| Height | 59.25" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 50.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-3961 Material Stainless Steel, Width 16", 405 Mm, Height 54 3/4", 1390 Mm, Includes Waste Receptacle, Depth 4", 102 Mm