Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B-262-130 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints B-262-130 Adapter OEM 2.25 Inch to Towel Mate with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-262-130 |
| Manufacturer Part # | B-262-130 |
| Height | 2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-262-130 Towel Mate Adapter