Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B-239 cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints B-239 13 Inch Mop Broom Holder Stainless Steel with 34 Inch Length
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B-239 |
| Manufacturer Part # | B-239 |
| Height | 3" |
| Width | 13" |
| Depth | 34" |
| Weight | 17.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B-239 Mop/broom Hldr 34inl S/s