Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0068HL pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0068HL 68 Inch Stainless Steel Flexible Hose with Handle
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0068HL |
| Manufacturer Part # | B-0068HL |
| Height | 9" |
| Width | 2" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0068HL T&s, Ss Pre-rinse Flex Hose W/handle 68" Overall.
