RestaurantSupply.com is your trusted source for Other equipment stand accessories and work table accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other AYRB202 equipment stand accessories and work table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints AYRB202 24 Inch Sifter 1.5mm Holes OEM Notch
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | AYRB202 |
| Manufacturer Part # | AYRB202 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing AYRB202 23-3/4" Length 6" Wide (8" W/ Lip) 9" Depth 1.5mm Holes
