Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AX4121 5.3 Inch Stainless Steel Blast Chiller Control Electric
Item:
#1524435
Technical details
| Manufacturer | Thermalrite |
|---|---|
| Model Number | AX4121 |
| Manufacturer Part # | AX4121 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AX4121 5.3 Inch Stainless Steel Blast Chiller Control Electric
$624.23
Unit price
/
Unavailable