Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco AW1760-5 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N AW1760-5 13-1/4 Inch Wire Basket NSF Approved with Archer Wire
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | AW1760-5 |
| Manufacturer Part # | AW1760-5 |
| Height | 5.75" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco AW1760-5 Archer Wire Made In The Usa And Nsf Approved, L 13-1/4, W 5-5/8, H 5-5/8
