RestaurantSupply.com is your trusted source for Comark thermometers.
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark ATT26 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark ATT26 J Type Probe Hot Liquid Immersion Stainless Steel -40 to 1550 F
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | ATT26 |
| Manufacturer Part # | ATT26 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark ATT26 J Type Probe Hot Liquid Immersion Probe -40 To 1550f
