RestaurantSupply.com is your trusted source for Comark thermometers.
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark ATT19 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark ATT19 Temperature Probe J Type -40 to 950 Fahrenheit
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | ATT19 |
| Manufacturer Part # | ATT19 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
About this item
Product Details
Product Details
Comark ATT19 J Type Probe -40f To 950f
