RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp ATOP3833-63000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp ATOP3833-63000 1/2 Inch Id Silicone Hose Per Ft Durable Food Safe
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | ATOP3833-63000 |
| Manufacturer Part # | ATOP3833-63000 |
| Height | 0.87" |
| Width | 0.87" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp ATOP3833-63000 Silicone Hose Per Ft., 7/8" Od 1/2" Id, Accutemp Steamer S3 S6 S62083d120
