RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp casters and legs for cooking holding equipment.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp ATOH-2479-8 casters and legs for cooking holding equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp ATOH-2479-8 4.75 Inch Caster With Brake Polyurethane Tire
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | ATOH-2479-8 |
| Manufacturer Part # | ATOH-2479-8 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp ATOH-2479-8 5" X 1-1/4"polyurethane Tire Expandable Square Stem
