RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp ATOE-3338-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp ATOE-3338-2 Red Contact Block for Industrial Equipment
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | ATOE-3338-2 |
| Manufacturer Part # | ATOE-3338-2 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp ATOE-3338-2 Red
