RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp ATOE-2662-7 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp ATOE-2662-7 Electric Transformer 3.15 Inch Durable Components
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | ATOE-2662-7 |
| Manufacturer Part # | ATOE-2662-7 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 2.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp ATOE-2662-7 Transformer
