RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT2M-2860-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT2M-2860-1 1-1/8 Inch Overtemp Pressed Washer for Gas and Electric
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT2M-2860-1 |
| Manufacturer Part # | AT2M-2860-1 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT2M-2860-1 Overtemp Pressed Washer, 1-1/8" Dia 3/16" Hole, Accutemp Griddle Accu-steam Electric Accu-steam Gas, Ggf1201a36
