Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Accutemp units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Accutemp AT2E-1806-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT2E-1806-2 4.5 Inch Control Valve Gas 25V 60Hz 5W - Cooking Equipment Accessories
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT2E-1806-2 |
| Manufacturer Part # | AT2E-1806-2 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT2E-1806-2 25v 60hz Nat 5w .3a
