RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT2B-2099-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT2B-2099-2 1 Inch Gas Burner Assembly with G2 Compatibility
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT2B-2099-2 |
| Manufacturer Part # | AT2B-2099-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT2B-2099-2 Burner Assembly G2 Gas 36 & 48