RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT1P-2239-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1P-2239-1 1/2 Inch NPT Valve Ball Drain OEM Plumbing Component
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1P-2239-1 |
| Manufacturer Part # | AT1P-2239-1 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1P-2239-1 Inlet 1/2" Npt, Outlet 1/2" Npt
