Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Accutemp units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Accutemp AT1G26331 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1G26331 7.75 Inch Door Gasket Food-safe Synthetic Polymer
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1G26331 |
| Manufacturer Part # | AT1G26331 |
| Height | 2" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1G26331 Door Gasket
