RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT1G-2633-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1G-2633-1 7.25 Inch Gasket Door for 6 Pan Refrigeration
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1G-2633-1 |
| Manufacturer Part # | AT1G-2633-1 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 13.85" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1G-2633-1 Gasket Door 6 Pan