RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT1E27031 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1E27031 10 Inch Vacuum Pump old Style 208 to 240 Volt electric
| Manufacturer | A La Carte |
|---|---|
| Model Number | AT1E27031 |
| Manufacturer Part # | AT1E27031 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 12.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
A La Carte AT1E27031 Vacuum Pump (old Style), Thomas 208-240v 60hz .6amp, Accutemp Steamer S3 S6 S62083d120
