Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen AT1E2652-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen AT1E2652-1 Water Sensor Probe for Accutemp S3 S6 S62083d120
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1E2652-1 |
| Manufacturer Part # | AT1E2652-1 |
| Height | 1.38" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1E2652-1 Water Sensor Probe, Accutemp Steamer S3 S6 S62083d120
