RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT1E-3795-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1E-3795-1 3.85 Inch Electrode Assembly Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1E-3795-1 |
| Manufacturer Part # | AT1E-3795-1 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1E-3795-1 Electrode Assembly
