FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT1A-2912-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1A-2912-1 20 Inch Quick Release Door Assembly Right Stainless Steel
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1A-2912-1 |
| Manufacturer Part # | AT1A-2912-1 |
| Height | 6.7" |
| Width | 20.4" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1A-2912-1 Quick Release Door Assembly Right
